Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Artur Bogdański (14458 niezalogowanych)
1988 Postów

()
Latający Holender
Bylo o milosci. Od niej niedaleko do nienawisci, co widac. A Tobie, Mordka ani Pan Henryk ani nikt inny nie wszedl w prywatne zycie.
Sama je udostepnilas, piszac na forum. Publicznym.

Rzeczywiscie trzeba dac spokoj, bo poziom zatrwazajaco zanizony.

Ide precz.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Mordka202 napisał:
Tak Miało być o miłosci a kto wszedl w moje prywatne życie Pan Henryk wiec ludzie dajcie spokój

Od początku przypuszczałem, że akurat ten temat prócz dyskusji wywoła awanturę i wzajemne częstowanie się złośliwością. To takie delikatne określenie. Być może zaras sie wku...e i powiem bardziej dosadnie. Mordko. Dziewcze kiedyś ktoś mi powiedział, że miłość to uczucie a nie słowo. To taka pierwsza uwaga. Wywołałaś ten temat i sama swymi wypowiedziami doprowadziłaś do takiej a nie innej reakcji dyskutantów. To przecież nikt inny jak Ty zaczęłaś opowiadać o swym prywatnym życiu. To przecież Ty zaprosiłaś wszystkich do swego prywatnego życia. Chciałaś dyskutować o miłości to po jakie licho wywlekłaś to dzieciątko i jego ojca. Przecież to nie miłość a rozstanie, a takich w życiu jest tysiące. Śmiem twierdzić, że jest to rzecz naturalna i nie unikniona są spotkania wspólne och i ach i są także bay. Jedno co Ci powiem dziecko to nie maskotka, którą posadzi się na komodzie i niech sobie siedzi. Decydując i planując spłodzenie dziecka trzeba się zastanowić nad tym czy spełnia się warunki do tego. Przy takiej decyzji rozsądny człowiek zastanawia się nad przyszłością a nie uniesieniem chwili. W tym momencie zgadzam się całkowicie z Addamem, który mówi, że dziecko winno mieć prawo do osądu własnych nieodpowiedzialnych kochanków, którzy zwą się rodzicami. Do tego było Wam bardzo daleko. Wspólnie z omnibusem TOPPI w tej dyskusji o czymś pięknym stworzyliście dyskusję polegającą na wyzwiskach poniżeniach i pretensjach do wszystkich oto, że jak z tego widać brak Wam odpowiedzialności za własne słowa i czyny. Moja rada dla Ciebie i wspomnianego omnibusa wycofajcie się jak najszybciej z tego tematu - gdyż jest on przynajmniej na tym etapie dla Was czymś obcym. TOOPI stara się zwracać komuś uwagę poucza i instruuje a nie widzi tego, że posiadła tak wielką wiedzę, że we własnym nazwisku robi dwa błędy. Violu i Henryku miłość jest piękna tak jak życie ale "przyprawa" tzn niektórzy ludzie są naprawdę psa warci. W górę serca i pozdrawiam.
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Tornado! Przy Tobie to naprawde w gore serca!

Nic dodac nic ujac!

Dziubole!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wole sie nei wypowiadać na yen temat ;] bo nikt nikom nei kazał udzielać sie na temat moejgo prywatnego zycia a co am ukrywac nic doukrycia nie mam powiedziałam co miałam powiedziec ale nie prosiłam nikogo zeby krytykował moje wypowiedzi Do widzenia Zostawcie sobie swoje zdania dla siebie bo to chyba temat o miłosci a nie o krytyce
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Chyba jestem w dobrym watku?
Oranje dokopali Kanarkom...Wesley promienieje!!
Zdobeda puchar swiata , dzieki....JOLANTIE
Zgłoś wpis
41 Postów
Kaska P.
(Ivette)
Bywalec
no faktycznie, zdaje sie ze to wlasnie milosc i pilka sie kreci, i nawet glowka pracuje
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Toppi to moze my porozmawiamy normalnie na temat a nie kłucić sie tak ajk wiekszość osób lubi to tu robić Nie mówie o Wszystkich tylko apru nielicznych Zamiast polak polaka szanować to troktujemy sie jak psy walczące o głupią kość !! A co do prawdziwej miłosci to dla jednych istnieje a dla innych nie i nie powinno to nikomu rpzeszkadzać każdy ma rawo na swoją wypowiedz w tej sprawie czy wierzy czy ne wierzy i dla czego ! Pozdrawiam Serdecznie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Toppi ślicznego masz piesia
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Niczego nie da się zrobić bez poświęceń.
Aby coś poświęcić , nalezy dać coś o tej samej wartości. ~~
Zgłoś wpis


Bliżej nas